10285.
386. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
40 000 HUF
108,11 EUR, 117,65 USD
Olvashatatlan jelzéssel (... Bernardo...), feltehetően spanyol vagy latin-amerikai festő alkotása a XX. sz. végéről: Rétegek. Akril, kollázs, applikációk, vászon. Fa keretben. 76,5×153 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! WE DO NOT SHIP IT, ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!