10361.
386. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Nemes jelzéssel: Férfiportré. Olaj, farost, üvegezett keretben, 44,5x34 cm