10347.
386. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Major jelzéssel: Ház fákkal, olaj, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 23,5×30,5 cm