10293.
386. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
50 000 HUF
135,14 EUR, 147,06 USD
Jelzés nélkül, feltehetően német festő 18. sz. műve: Bibliai jelenet. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. Kissé sérült fa keretben, 38×57 cm / Unsigned, probably work of a German painter from the XVIII. century: Scene from the bible. Oil on canvas, glued to card board. Framed. 38x57 cm