Jelzés nélkül: Vitorlások a pálmafák alatt. Olaj, vászon. 50×60 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/386/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Jelzes-nelkul-Vitorlasok-a-palmafak-alatt-Olaj-vaszon-50C39760-cm~II2314374
2314374
10465
386
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
6 000 HUF 16,22 EUR , 17,65 USD
Beschreibung: Jelzés nélkül: Vitorlások a pálmafák alatt. Olaj, vászon. 50×60 cm
: pelikán_kristóf