Jelzés nélkül: Virágcsendélet. Olaj, vászon. 50x40 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/386/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Jelzes-nelkul-Viragcsendelet-Olaj-vaszon-50x40-cm~II2314400
2314400
10462
386
4600
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
4 600 HUF 12,43 EUR , 13,53 USD
Beschreibung: Jelzés nélkül: Virágcsendélet. Olaj, vászon. 50x40 cm
: tm