10515.
386. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Jelzés nélkül: Madárka. Pasztell, papír, kissé sérült, üvegezett fa keretben, 30,5x14,5 cm