10506.
386. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Jelzés nélkül: Holdfényben. Selyemre festett, üvegezett keretben, paszpartuban, kopottas aranyozott fa keretben, 20×22,5 cm