10470.
386. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Jelzés nélkül: Hazafelé. Tempera, papír. Üvegezett, kopott fa keretben. 20,5x26 cm