10290.
386. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
60 000 HUF
162,16 EUR, 176,47 USD
Garro jelzéssel: Gyerekek. Olaj, falemez. Historizáló stílusú fa keretben, 50×40 cm / Signed Garro: Children. Oil on panel. Framed. 50×40 cm