Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
3 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Gaál Lajos (?) jelzéssel: Sétálók. Olaj, vászon, sérült (festék több helyen elvált, lepergett a vászonról). 85×110 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! WE DO NOT SHIP IT, ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!