10334.
386. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
32 000 HUF
86,49 EUR, 94,12 USD
El Kazovszkij jelzéssel: Egyensúly, olaj, farost, keretben. 80x60 cm