10304.
386. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
32 000 HUF
86,49 EUR, 94,12 USD
Demjén E jelzéssel: Női akt. Olaj, vászon, javított sérülésekkel. Sérült blondel keretben, 60x80 cm