10301.
386. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Cserháty jelzéssel: Jelenet. Rézkarc, papír, foltos, kartonra kasírozva, sérült, üvegezett fa keretben, 22,5×17 cm