A Grasemann jelzéssel: Tisztás. Olaj, farost. Fa keretben. 34x48 cm. https://www.darabanth.com/de/fernauktion/386/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/A-Grasemann-jelzessel-Tisztas-Olaj-farost-Fa-keretben-34x48-cm~II2259279
2259279
10321
386
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
8 000 HUF 21,62 EUR , 23,53 USD
Beschreibung: A Grasemann jelzéssel: Tisztás. Olaj, farost. Fa keretben. 34x48 cm.
: scanner