10468.
386. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 200 HUF
11
3 db régi akvarell (2 db tájkép, hölgy a kastélylépcsőnél), jelzés nélkül, papír, az egyik sérült, hiányos, 25x18 cm és 20x17 cm közötti méretben