Vidéky Brigitta (1911-2017): Tihanyi táj. Olaj, farost, jelzett. Hátol... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/386/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Videky-Brigitta-1911-2017-Tihanyi-taj-Olaj-farost-jelzett-Hatoldalan-feliratozott-es-Ke~II2205834
2205834
10276
386
26000
Beschreibung: Vidéky Brigitta (1911-2017): Tihanyi táj. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán feliratozott és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fa keretben, 60×80 cm
: kozár_edit