55 000 HUF
148,65 EUR, 161,76 USD
Szily Géza (1938-): "Alkonyat kastély", 1975. Tojástempera, olaj, vászon. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Kisebb felületi sérülésekkel (festékhiánnyal). Fa keretben. 90x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK!