10239. 386. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
17 000 HUF
0 HUF
Szeift Béla (1944-2012): Fülesbagoly. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, üvegezett fa keretben, 29,5×20 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor