Sylvia Faragó (?-): Pécs, 1967. Linómetszet, papÃr, jelzett. Ãœvegezett... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/386/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Sylvia-Farago-Pecs-1967-Linometszet-papir-jelzett-Uvegezett-fa-keretben-23x20-cm-A~II2269914
2269914
10090
386
3800
Beschreibung: Sylvia Faragó (?-): Pécs, 1967. Linómetszet, papÃr, jelzett. Ãœvegezett fa keretben. 23x20 cm. A Németországban élÅ‘ magyar származású grafikus munkái nagyon ritkán tűnnek fel a magyar műkereskedelemben!
: pelikán_kristóf