Mary Watkin (?-): Virágszirmok. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán c... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/386/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Mary-Watkin-Viragszirmok-Akvarell-papir-jelzett-Hatoldalan-cimken-feliratozott-Uve~II2259281
2259281
10278
386
Rufpreis:
6 000 HUF 16,22 EUR , 17,65 USD
Beschreibung: Mary Watkin (?-): Virágszirmok. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. Üvegezett fa keretben. Há32,5x35 cm.
: scanner