10104. 386. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 400 HUF
0 HUF
Howard Golden (?-): Old House in Flanders (Régi ház Flandriában. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 12,5x8,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert