Czirják Sándor (?-?): Zöldellő táj. Olaj, karton, jelzett, kartonra ra... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/386/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Czirjak-Sandor-Zoldello-taj-Olaj-karton-jelzett-kartonra-ragasztva-25x35-cm~II2245673
2245673
10075
386
Rufpreis:
8 000 HUF 21,62 EUR , 23,53 USD
Beschreibung: Czirják Sándor (?-?): Zöldellő táj. Olaj, karton, jelzett, kartonra ragasztva, 25x35 cm
: ekb