Czinege Zsolt (1964-): Erdei patak. Olaj, vászon, jelzett. 50×60 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/386/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Czinege-Zsolt-1964-Erdei-patak-Olaj-vaszon-jelzett-50C39760-cm~II2307854
2307854
10071
386
Beschreibung: Czinege Zsolt (1964-): Erdei patak. Olaj, vászon, jelzett. 50×60 cm
: pelikán_kristóf