Csoll Tibor (1926-2007): Téli fények, 1952. Olaj, vászon, jelzett. Sér... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/386/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Csoll-Tibor-1926-2007-Teli-fenyek-1952-Olaj-vaszon-jelzett-Serult-keretben-30x40-cm~II2314386
2314386
10061
386
7500
Beschreibung: Csoll Tibor (1926-2007): Téli fények, 1952. Olaj, vászon, jelzett. Sérült keretben. 30x40 cm
: pelikán_kristóf