Breznay József (1916-2012): Csendélet, 1963. Színes rézkarc, papír, je... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/386/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Breznay-Jozsef-1916-2012-Csendelet-1963-Szines-rezkarc-papir-jelzett-Uvegezett-fa-kere~II2278860
2278860
10044
386
7500
Beschreibung: Breznay József (1916-2012): Csendélet, 1963. Színes rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 30×39,5 cm
: pelikán_kristóf