18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Bartl József (1932-2013): Osieki, Lengyelország. Akvarell, papír, jelzett és datált (Bartl 1966 Osieki), hátoldalán Képcsarnok Válallat címkéjével. Üvegezett fa keretben, 35x49,5 cm / József Bartl (1932-2013): Osieki, Poland. Watercolour on paper, signed and dated (Bartl 1966 Osieki), with Képcsarnok Company label on the reverse. Framed with glass, 35x49,5 cm.