10006. 386. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
4 200 HUF
0 HUF
Balla Olga (1948-): Női arc. Akvarell, papír, hátoldalán a művésznő pecsétjével jelzett, paszpartuban, 35×23 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert