Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Vihar után. Rézkarc, papír, jelzett.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/386/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Aszodi-Weil-Erzsebet-1901-1976-Vihar-utan-Rezkarc-papir-jelzett-Kisse-serult-uvegeze~II2289001
2289001
10001
386
Beschreibung: Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Vihar után. Rézkarc, papír, jelzett. Kissé sérült üvegezett fa keretben, 23,5×31,5 cm
: pelikán_kristóf