Hevesi Gyula - Roth Imre: Az automobil és kezelése. Első kiadás! 210 á... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/386/kategorien~Bucher/Bucher-Technik~1000012/Hevesi-Gyula-Roth-Imre-Az-automobil-es-kezelese-Elso-kiadas-210-abraval-Bp-1912-Polit~II2313960
2313960
17130
386
Books: Technics
Beschreibung: Hevesi Gyula - Roth Imre: Az automobil és kezelése. Első kiadás! 210 ábrával. Bp., 1912. Politzer Zsigmond, Kiadói egészvászon kötésben, reklámokkal (reklám oldalak sérültek)
: karap_norbert