15613.
386. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Sport és szépség. 1958, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban, sok képpel.