15608.
386. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Magyar Sport almanach. MCMXXVIII. Az Országos Testnevelési Tanács kiadása. Szerk. Zuber Ferenc. Bp. 1928. Athenaeum. 424 p. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban