15083.
386. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 600 HUF
Solymossy Sándor: Uti rajzok. Képek Boszniából, Horvátországból és Dalmáciából. Szépirodalmi Könyvtár. Bp.,1901, (Pesti Könyvnyomda Rt.), 4+244+1 p. Kiadói szecessziós, aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borÃtóval.