15032.
386. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Kollin Ferenc: Budapesti üdvözlet. Bp., 1983, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés sérül papírtokkal, kijáró lapokkal.