Ferdinand Gregorovius: Wanderjahre in Italien. Német nyelvű útikönyv.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/386/kategorien~Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1000002/Ferdinand-Gregorovius-Wanderjahre-in-Italien-Nemet-nyelvu-utikonyv-Drezda-1925-Kiadoi-aran~II2204651
2204651
15117
386
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Ferdinand Gregorovius: Wanderjahre in Italien. Német nyelvű útikönyv. Drezda, 1925. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
: kozár_edit