15043.
386. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Cholnoky Jenő: Ázsia . A Föld és élete, világrészek országok, emberek. II. kötet. Bp., én., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel.