15053.
386. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Biczó Tamás: Budapest egykor és ma. Bp., 1979., Panoráma. Biczó Tamás térkepeivel és rajzaival illusztrálva. Egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban. Kissé kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.