15006.
386. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 000 HUF
Békés vármegye. Az előszót írta vitéz sarkadi Márky Barna Dr. Szerk.: Márkus György. Személyi adattárat összeállították Horacsek György, és Nyers István. Bp.,(1936), Békésvármegye Monográfiája. Kiadói aranyozott, dombornyomásos egészvászon-kötésben,