Köves Tibor: Genftől New Yorkig. Képszerk.: Dr. Klinkó Márk. Bp., 1960... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/386/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~1000005/Koves-Tibor-Genftol-New-Yorkig-Kepszerk-Dr-Klinko-Mark-Bp-1960-Kossuth-Kiadoi-felvC3~II1842297
1842297
15717
386
600
Books: History
Rufpreis:
600 HUF 1,62 EUR , 1,76 USD
Beschreibung: Köves Tibor: Genftől New Yorkig. Képszerk.: Dr. Klinkó Márk. Bp., 1960, Kossuth. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
: tánczos_gábor