800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Hegedüs Loránt: Kossuth Lajos, legendák hőse. Bp.,1941, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt.,316+2 p. Kiadói egészvászon kötésben, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.