16713.
386. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Magyar Vilmos A klasszikus és a reneszánsz építőművészet formái. Építő Munkavezetők Könyvtára XIII. Bp., 1918, Kilián Frigyes Utóda,(Stephaneum-ny.),189+3 p. Második, bővített és teljesen átdolgozott kiadás. Fekete-fehér ábrákkal illusztrálva. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.