Horváth Henrik: A magyar szobrászat kezdetei. Ars Hungarica 12. Bp., 1936, Bisztrai Farkas Ferenc, 32 p.+32 (fekete-fehér képtáblák) t.+2 p. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés.