Szép Ernő: A jázminok illata. Békéscsaba, 1917, Tevan, 206+2 p. Az elülső illusztrált papírborító rajza Tevan Andor (1889-1955) munkája. Első kiadás. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés, az elülső illusztrált papírborítót bekötötték.