17426.
386. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Remény zsebkönyv 1858. évre. Szerk.: Vachott Sándorné. Pest, 1858., Pfeifer Ferdinánd, IV+4+248 p.+ 4 (acélmetszetek) t. Átkötött félvászon-kötés, az első metszet kijár, sérült, magánkönyvtári bélyegzőkkel, a hátsó szennylap sérült, kissé hiányos, kissé kopott borítóval.