Oheroly János (szerk): Torna-zsebkönyv. Negyedik kiadás. Bp., 1900, Ho... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/386/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000019/Oheroly-Janos-szerk-Torna-zsebkonyv-Negyedik-kiadas-Bp-1900-Hornyanszky-Kiadoi-egeszv~II2253724
2253724
17409
386
Beschreibung: Oheroly János (szerk): Torna-zsebkönyv. Negyedik kiadás. Bp., 1900, Hornyánszky. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotban.
: karap_norbert