Lisznyai Kálmán: Palóc dalok. Pest, 1852, Müller Gyula, VI+254 p. Máso... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/386/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000019/Lisznyai-Kalman-Paloc-dalok-Pest-1852-Muller-Gyula-VIplus254-p-Masodik-kiadas-Kiadoi-papC3~II2313306
2313306
17304
386
Rufpreis:
5 000 HUF 13,51 EUR , 14,71 USD
Beschreibung: Lisznyai Kálmán: Palóc dalok. Pest, 1852, Müller Gyula, VI+254 p. Második kiadás. Kiadói papírkötésben,(korabeli kopott félvászon védőborítóban), jó állapotban.
: hsz