17311.
386. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
21
Karinthy Frigyes: Mennyei Riport. Bp., 1937, Nova, 240 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, Tóth László-kötés, kissé kopott borítóval.