17548.
386. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
Jókai Mór válogatott művei: 13., 14., 15., 36., 37., 41., 42., 47. köt. Bp., 1905-1907., Kunossy, Szilágyi és Társa. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban, némelyikben kijáró lapokkal.