Harsányi Zsolt et alii: A tudás forrása. A szöveg között 285 képpel. B... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/386/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000019/Harsanyi-Zsolt-et-alii-A-tudas-forrasa-A-szoveg-kozott-285-keppel-Bp-en-Tolnai-Aran~II2307099
2307099
17391
386
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Harsányi Zsolt et alii: A tudás forrása. A szöveg között 285 képpel. Bp., é.n., Tolnai. Aranyozott kiadói félbőr kötésben, sérült gerinccel
: karap_norbert