1 400 HUF
3,71 EUR, 4,00 USD
[Merezskovszkij, Dmitrij Szergejevics] D. S. Mereschkowski: Leonardo da Vinci. Berlin,én.,Deutsche Buch-Gemeinschaft. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel, kijáró képtáblákkal.